x x

Zwiększ Skuteczność Swoich Postów Na Facebooku Nawet O 30%

Nie wydając przy tym ani grosza na reklamę.

Swoją przygodę z marketingiem online rozpocząłem ponad dekadę temu. Dokładnie w 2009 roku rozpocząłem pracę nad swoim pierwszym startupem “Moja11.pl”.

Wtedy o marketingu wiedziałem nie wiele. Trudno było o jakieś kursy i dostęp do wiedzy. Marketing internetowy dopiero się rozwijał, a wiedza na temat reklam była dostępna tylko dla nielicznych.

W tym momencie, wielu przedsiębiorców ma problem z dotarciem do swoich odbiorców. Dodatkowo Facebook często obcina zasięgi wpisów (zwłaszcza jeśli dodasz link w jego treści), aby zatrzymać użytkowników w swoim serwisie jak najdłużej. W tak szybko zmieniającym się środowisku ciężko nadążyć nad tym, co teraz działa.

No dobra, ale czy nie ma na to żadnego sposobu?

Jest! Wiedza na temat tego jak docierać do swoich odbiorców, nie jest już ZAREZERWOWANA dla dużych graczy takich jak np. agencje reklamowe. Własnie dlatego jeśli:

Dlatego powstało szkolenie DARMOWY POST REKLAMOWY. Ten kurs stworzyłem po to, aby przeprowadzić Cię KROK PO KROKU Z PUNKTU A DO B.

Same konkrety bez lania wody i zbędnego pitu pitu. Nie ma znaczenia, czy masz firmę usługową, czy sprzedajesz kursy lub prowadzisz własny sklep internetowy.

Ta metoda jest uniwersalna i sprawdza się w każdej branży. Nauczysz się jak tworzyć posty na Facebooku, skuteczniejsze od tradycyjnych wpisów nawet o 30% (a do tego są one BEZPŁATNE).

Zobacz te 2 posty i znajdź różnicę

Dziś mam dla Ciebie ofertę która…

Pomoże Ci tworzyć posty, które będą docierały do Twoich klientów i odbiorców. Doskonale zdaję sobie sprawę, jak denerwujące jest tworzenie wpisów przez kilka godzin, które widzi garstka osób. Właśnie dlatego powstał kurs Darmowy Post Reklamowy.

Zwiększ Skuteczność Swoich Postów Na Facebooku Nawet o 30%

W tym momencie możesz nie wiedzieć jak sprawnie tworzyć treści i poruszać się po Facebooku. Nic nie szkodzi.

W tym kursie tłumaczę wszystko od A do Z. Nawet jeśli nie masz żadnego doświadczenia i nigdy wcześniej nie używałeś/aś zaawansowanych narzędzi, które oferuje Facebook, pokażę Ci jak to zrobić.

1

Możesz bez problemu korzystać z tej wiedzy bez żadnego doświadczenia.

2

Pokazuję wszystko w prosty i zrozumiały sposób.

3

Dostajesz instrukcję, którą wystarczy powtórzyć.

Czym Jest Kurs Darmowy Post Reklamowy?

Ten kurs to wiedza na temat marketingu i docierania do odbiorców na platformie Facebook. Jeśli prowadzisz biznes, to pewnie wiesz, że Ciężko wyobrazić sobie jego funkcjonowanie bez obecności na tej platformie.

Sama obecność jednak nie wystarczy. Musisz docierać do swoich klientów.

Przykłady

otrzymasz instrukcję krok po kroku, ustawienia posta, który jest skuteczniejszy od zwykłych wpisów, nawet o 30%

Bonusowe video

otrzymasz bonusowe wideo, które mówią o tym jak jeszcze lepiej wykorzystać Facebook, do promowania swojej firmy za granicą

Doświadczenie

skorzystasz z mojego doświadczenia i sprawdzonych metod

Opinie klientów

Jak Wygląda Ten Kurs od Środka

Nikt nie lubi kupować kota w worku. Właśnie dlatego, poniżej możesz obejrzeć jedną lekcję z tego kursu.

Czym Wyróżnia Się Ten Kurs?

Kurs darmowy post reklamowy

Inne kursy z tej tematyki

Ok Piotr, ale ile to kosztuje?

Ten kurs to zbiór mojej wiedzy, której używam na co dzień podczas tworzenia treści, zarówno dla siebie jak i dla moich klientów. Pozwala mi ona docierać do większej ilości obserwujących.

Zdaje sobie sprawę, że serwisy reklamowe (takim jest też Facebook) chcą od nas wyciągnąć jak najwięcej pieniędzy za reklamę. Mimo tego, zawsze znajdą się sposoby na to, aby obejść system i skorzystać z bezpłatnych rozwiązań.

Właśnie tym jest TEN KURS. Skutecznie docierasz do SWOICH klientów, nie wydając ogromnych pieniędzy na reklamę.

Zakup tego kursu jest jednorazowy, a możesz korzystać bez końca.

Co otrzymujesz:

Całość kursu wyceniłem w sumie na 650€

Na czym bazowałem?

Przede Wszystkim na czasie, który poświęciłem, aby zdobyć tę wiedzę oraz cenami jakie ma konkurencja.

Ale spokojnie, nie zapłacisz tej kwoty. Moim celem przede wszystkim jest wspieranie Polskich Przedsiębiorców za granicą i nie chcę stawiać zaporowych cen moich materiałów edukacyjnych. Ja zarabiam na konkretnych usługach, a edukacja i przekazywanie wiedzy jest moją misją. Także usiądź wygodnie i zobacz co dla Ciebie przygotowałem.

Kurs Darmowy Post Reklamowy

Zresztą nie musisz wierzyć mi na słowo, zobacz co mówią moi klienci

Kim jestem

Co dokładnie robię?

Odzyskuję czas i pozyskuję klientów w internecie, wdrażając skuteczne strategie marketingowe oparte o działające kampanie reklamowe na Facebooku oraz Google.

Współpracuję z wieloma firmami nie tylko w Holandii i Polsce, ale w całej Europie. Jestem członkiem Klubu Dobrego Biznesu w Holandii.

Moją pasją jest rozwój osobisty i dzielenie się wiedzą. Jestem wielkim fanem metody Wima Hofa. Regularnie biegam zimą w krótkich spodenkach po górach i chlupie się w wodzie o temperaturze bliskiej 0 stopni.

Co dokładnie robię?

Odzyskuję czas i pozyskuję klientów w internecie, wdrażając skuteczne strategie marketingowe oparte o działające kampanie reklamowe na Facebooku oraz Google.

Współpracuję z wieloma firmami nie tylko w Holandii i Polsce, ale w całej Europie. Jestem członkiem Klubu Dobrego Biznesu w Holandii.

Moją pasją jest rozwój osobisty i dzielenie się wiedzą. Jestem wielkim fanem metody Wima Hofa. Regularnie biegam zimą w krótkich spodenkach po górach i chlupie się w wodzie o temperaturze bliskiej 0 stopni.

Dla Kogo Jest Ten Kurs?

Promujesz swoją firmę za pomocą Facebooka? Chcesz docierać do większej liczby odbiorców? Nie wiesz, jak sprawić, aby Twoje wpisy stały się bardziej interesujące?

To szkolenie jest właśnie dla Ciebie!

Uwierz mi na słowo. Dostaniesz KONKRETY podane na tacy. Wystarczy wdrożyć, aby zauważyć efekty od RAZU.

Decydując się na zakup kursu, często zastanawiamy się nad jego ceną. To zupełnie normalne. Czy zatem 129,95€ to dużo, czy mało?

Gdyby Twoje posty docierały do średnio 30% klientów więcej, statystycznie liczba Twoich klientów również wzrośnie o 30%.

Czy to wystarczający powód, aby zainwestować 129,95€?

Ta kwota to 10.8€ miesięcznie!

Jest to kwota za którą nawet nie kupisz żadnej Pizzy. Jedynie co to możesz napić się kawy i zjeść ciastko. Ale czy lepiej zjeść ciastko czy zainwestować w rozwój swojego biznesu?

Odpowiedź zostawiam Tobie.

Honorowa Gwarancja Satysfakcji

Doskonale rozumiem, że w momencie podejmowania decyzji pojawią się różne pytania.

Zapisać się, czy nie? Kiedy to się zwróci? Jak szybko zobaczę efekty?

Wychodząc naprzeciw temu, przygotowałem Honorową Gwarancję Satysfakcji.

Zapisz się na ten kurs, a jeśli w ciągu 30 dniu stwierdzisz, że zawarte materiały w kursie nie spełniają Twoich oczekiwań, to zwrócę wpłaconą kwotę co do grosza!

I wiesz co? Wcale nie obrażę się z tego powodu, bo doskonale rozumiem, że nie wszystko zawsze wszystkim odpowiada.

Dlaczego taka Gwarancja?

Dostaje tyle doskonałych opinii od uczestników moich kursów i wiem, że zawsze daję więcej, niż obiecałem.

Zrobię wszystko, abyś Ty też był usatysfakcjonowany i jestem tak pewny tego, co przygotowałem dla Ciebie, że jestem w stanie zaryzykować wszystkie pieniądze!

Wszystko, co otrzymasz kupując kurs Darmowy Post Reklamowy

Kurs Darmowy Post Reklamowy