x x

Pierwsze takie szkolenie dla Przedsiębiorców Holandii!

JAK BEZ WIEDZY TECHNICZNEJ
TWORZYĆ SKUTECZNE
KAMPANIE REKLAMOWE
NA FACEBOOKU

Aby pozyskać więcej fanów, a następnie zmieniać
ich w płacących i zadowolonych klientów

KIEDY?

Dwa terminy do wyboru
10 lub 15 maja

DLA KOGO

Polskich przedsiębiorców w Holandii

JAK i GDZIE?

Szkolenie Stacjonarne
Rijswijk/Den Haag

Reklamy na Facebooku nie działają…

Takie stwierdzenie słyszę regularnie.

I wiesz co robię?

Odpowiadam ze spokojem samego Chucka Norrisa, A to dziwne, bo u mnie działają.

Skąd taka powszechnie krążąca teza, że reklamy na Facebooku nie działają?

To proste – z braku wiedzy.

I wiesz co?

Wypowiadają ją najczęściej ludzie, którzy jeszcze nigdy nie reklamowali się na Facebooku lub robili to nieumiejętnie i stracili mnóstwo pieniędzy.

WIEDZA jest kluczowym składnikiem skutecznej strategii marketingowej, a reklamy to tylko jeden z elementów tej układanki. Reklamy nigdy nie mogą być same w sobie celem i strategią. Jeżeli nie zadbasz o odpowiednią strategię marketingową i przygotowanie, to nie wiem jakbyś najlepiej ustawił reklamy, to i tak rezultat będzie marny

W taki właśnie sposób wielu przedsiębiorców traci duże pieniądze zwiększając wciąż budżety przy niedziałających reklamach, albo co najgorsze proszę agencje reklamowe o pomoc. Z doświadczenia moich klientów, wiem, że dana agencja nie patrzy kompletnie na strategie, tylko wykonuje zlecenie i zgarnia hajs, a przedsiębiorca zostaje w przysłowiowej du…

Skąd ta pewność u mnie?

Sam straciłem dziesiątki tysięcy na nauce i poznawaniu mechanizmów działających w reklamach na Facebooku. Ponabijałem sobie przy tym mnóstwo “biznesowych siniaków”. Swój pierwszy biznes online rozpocząłem w 2008 roku, kiedy jeszcze reklamy na Facebooku nie były powszechnie dostępne i korzystałem z reklam banerowych. Dla zobrazowania tamtych czasów, dodam, że głównym komunikatorem był Skype i Nasza klasa, a Facebooku dopiero w 2010 roku wprowadził guzik “Lubię To”

Nie chcę, abyś Ty musiał przez to wszystko przechodzić i stąd wziął się pomysł na to szkolenie.

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?

Jako przedsiębiorca wiesz doskonale, żeby stać się ekspertem w danej dziedzinie potrzebny jest rozwój i zdobywanie wiedzy. Nie musisz być ekspertem w robieniu reklam na Facebooku, ale możesz poznać zasadę działania pewnych mechanizmów, które pozwolą Ci wyróżnić się na tle konkurencji i uchronią Cię od popełnienia kosztownych błędów.

Pokażę Tobie gotową strategię prowadzenia skutecznych kampanii reklamowych na Facebooku. Dzięki tej sprawdzonej strategii zbudujesz trwałe relacje z klientami, którzy chętniej będą sięgać po Twoje produkty oraz usługi.

Poznasz wiel możliwości oraz gotowych rozwiązań na prowadzenie skutecznego i sprawnego marketingu, dzięki czemu zaoszczędzisz mnóstwo czasu i już nigdy nie będziesz musiał się martwić o nowych klientów.

Podczas drugiej części szkolenia będziemy pracować na swoich laptopach, dzięki czemu masz zapewnione moje wsparcie na żywo.

Dodatkowo:

Rozwiejemy wszelkie mity na temat zasady działania Pixela Facebooka

Poznasz skuteczny sposób na tworzenie działających grup odbiorców

I na dodatek to wszystko przekażę Ci w bardzo prosty i zrozumiały sposób w luźnej i sprzyjającej do nauki atmosferze.

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

CZEŚĆ, NAZYWAM SIĘ PIOTR I POMAGAM FIRMOM PRĘŻNIE DZIAŁAĆ W INTERNECIE

Cześć, nazywam się Piotr i pomagam firmom prężnie działać online .17 lat temu zakochałem się w Holandii, gdzie mieszkam i prowadzę swój biznes online pomagając Polskim firmom sprzedawać i promować swoje produkty oraz usługi w Internecie.

Współpracuję z wieloma firmami nie tylko w Holandii i Polsce, ale w całej Europie. Dodatkowo moją pasją jest rozwój osobisty i dzielenie się wiedzą. Robię to regularnie na swoim blogu “Marketing to podstawa” oraz prowadzę cykliczne spotkania LIVE na Facebooku z cyklu “Marketingowe Espresso”.

Prywatnie jestem wiernym fanem metody Wima Hofa i regularnie medytuję w wodzie o temperaturze bliskiej 0 stopni.

Co inni mówią o współpracy ze mną?

Piotr jest bardzo pomocny!!! Profesjonalna obsługa i podejście do tematu, nie tylko marketingu ale i pomocy technicznej programów, które są nieodzownym elementem dziś do promocji swoich treści. Polecam serdecznie!
Aneta Zwierzak
Piotr jest osobą bardzo pozytywną ,posiada dużą ilość wiedzy i chętnie się nią dzieli. Polecam serdecznie
Marcin Bykowski
Bardzo duże zaangażowanie Piotra w rozwikłanie problemu, nie zostawia z nierozwiązaną sprawą. Duża wiedza, konkret i profesjonalizm.Dodatkowo podczas konsultacji otrzymałam dodatkowe wskazówki marketingowe, choć nie to było przedmiotem spotkania.
Joanna Urbańska
Zaangażowanie w poszukaniu i dopasowaniu sposobu dotarcia do mojego klienta. Cierpliwość wytłumaczeniu oraz Wsparcie w rozwiązaniu trudnych, zawiłych funkcjach w menadżer reklam..... To mogę powiedzieć i polecić współpracę z Piotrem Horszczaruk!
Renata Imbierowicz

SKUTECZNE REKLAMY NA FACEBOOKU
Rijswijk/Den Haag

AGENDA

Onboarding

09:00-09:30

Szkolenie rozpoczynamy punktualnie o 9.30. Pół godziny wcześniej, będzie można na spokojnie zająć miejsce i napić się kawki.

Strategia

09:00-11:00

W tej części omówimy sobie konkretne cele reklam i ich zastosowanie w ogólnej strategii marketingowej. Dodatkowo omówimy zasadę działania lejków marketingowych.

Przerwa

11:00-11:15

Czas na kawkę

Uzbrojenie

11:15-12:30

W tej części omówimy sobie wszystkie narzędzia analityczne i rozwiejemy wszystkie mity na temat Pixel Facebooka, aby Twój marketing był mierzalny!

Lunch

12:30-13:00

Pyszne jedzonko zapewnia organizator szkolenia 🙂

Kierowanie Reklam

13:00-15:00

Tutaj opowiem sobie wszystko o grupach odbiorców. Jak je ustalać, gdzie szukać naszych idealnych klientów i jak takie grupy tworzyć. Na koniec stworzymy

Przerwa

15:00-15:15

Czas na kawkę

Ustawianie Reklam

15:15-16:30

Tutaj stworzymy konkretną kampanie reklamową skierowaną do odbiorców w Holandii

Networking

16.30-17:30

Na koniec będzie możliwość wspólnej dyskusji na luzie, wymianę biznesowych kontaktów. Będzie możliwość na zrobienie wspólnej fotki oraz symboliczną lampkę szampana

Zarezerwuj swoje miejsce

UWAGA! Do 20 kwietnia możesz kupić bilet w cenie promocyjnej. Następnie cena wzrośnie do ceny regularnej!

Bilet wstępu na szkolenie

247
197
  • Całodniowe szkolenie
  • Dostęp do prezentacji ze szkolenia
  • Wykaz marketingowych narzędzi w pliku PDF
  • Lunch, kawa, herbata + napoje
  • Mnóstwo pozytywnej Energii
  • Netwerking na zakończenie szkolenia

Powerd by Marketing To Podstawa